Strona głównaMY czyli WY
MY czyli WY

WSPÓŁNIE TWORZYMY NASZĄ HISTORIĘ

Fundamenty naszej firmy oparliśmy na pełnym zaufaniu, wzajemnym szacunku i połączeniu profesjonalizmu z dobrą zabawą.

Nasza wspólna droga rozpoczęła się 10 lat temu i od tamtej pory przemierzamy ją razem. Śmiało możemy stwierdzić, że nasz zespół tworzy grupa przyjaciół, których połączyła wspólna pasja.

Przez wszystkie te lata dokładaliśmy wszelkich starań, aby spełnić każde transportowe życzenie i zdobyć bezgraniczne zaufanie naszych klientów. Naszym celem jest bezustanny rozwój, dlatego wciąż liczymy na Państwa wsparcie. Każdy nasz ruch wykonujemy z myślą o Was.

NASZE WARTOŚCI

Wierzymy w ludzi

Dajemy ludziom możliwości, które motywują do działania. W zamian za to oni dają nam swoją pasję, oddanie i pozytywną energię.

Łamiemy zasady

Przyjazną atmosferę stawiamy ponad korporacyjnymi zasadami. Kochamy to co robimy, dlatego robimy to najlepiej, jak potrafimy. Z pasją, empatią i zaangażowaniem.

Zaufanie ponad wszystko

Nasza firma opiera się na zaufaniu.
Dla nas liczą się tylko jasne zasady i szacunek dla wszystkich.
Bez wyjątków i bez ściemy.

WIZJA

Mamy odważne cele, ponieważ wiemy, że możemy je zrealizować. Chcemy być pierwszą firmą, która przychodzi Wam na myśl przy zapytaniach spotowych, transporcie regularnym czy w sytuacjach wymagających ekspresowych działań.

Zapewniamy najlepszą jakość usług i osobisty kontakt. Wierzymy, że będziesz z nami na Ty, bo nasi klienci to nasi przyjaciele.

Więcej

Masz ochotę podzielić się z nami swoją pasją?
Nic prostszego, po prostu kliknij.

Pracuj z nami
Zgłoś się i dołącz do nas!

Bądźmy w kontakcie

Napisz. Odpowiemy.